Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO, "Miro 2", färglitografi, numrerad och signerad Vasilenko, 65 x 50 cm

visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

352946

2016-01-10