Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal, beslag i gulmetall, fanerqad med flera träslag och med intarsia med blommor, höjd 92, 124x48 cm
Smärre fanérskador
352956
2016-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här