Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal, beslag i gulmetall, fanerqad med flera träslag och med intarsia med blommor, höjd 92, 124x48 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre fanérskador

352956

2016-01-06