Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal, beslag i gulmetall, fanerqad med flera träslag och med intarsia med blommor, höjd 92, 124x48 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre fanérskador
352956
2016-01-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner