Fällbord med rotfanér

Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér
Fällbord med rotfanér

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, rokokostil, skiva i rotfanér med vågformat brätte, höjd 68, 49 x 45 cm

Ytskador

352962

2016-01-06