Helmer Osslund

Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Motiv med kvinna, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, 23x33 cm

352973

2016-01-06