Nattduksbord vitmålade
2016-01-06
352990
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1900-talets mitt, vitmålade, en låda i sargen, höjd 58, 56 x 38 cm
Slitage