Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund
Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), Cafébild, signerad och numrerad, färglitografi, 42x59 cm

352992

2016-01-07