Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, filtklädd skiva, svarvade ben, höjd 74, 95 x 42(x2)cm
Zustandsbeschreibung
Renoverat, smärre ytskador
352995
2016-01-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner