Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ALICE NORDIN, takarmatur, Böhlmarks, 1900-talets början, förgylld brons, reliefdekor av rosor, skärslipade glaskupor, höjd 112 cm
Glaskupan med spricka och nagg
352998
2016-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här