Tino Stefanoni

Tino Stefanoni
Tino Stefanoni

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TINO STEFANONI (Italien, född 1937): Senza titolo,
signerad och numrerad 149/150, färgserigrafi, bildmått 35x124 cm

353016

2016-01-07