Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, silver, locket med infälld bemålad benplatta, Persien, svenska importstämplar, höjd 3,5, 18,5x10,5 cm, totalvikt ca 580 g
Bemålning med slitage
353043
2016-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här