Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIN, silver, locket med infälld bemålad benplatta, Persien, svenska importstämplar, höjd 3,5, 18,5x10,5 cm, totalvikt ca 580 g

Kuntoraportti

Bemålning med slitage

353043

Päivämäärä:

2016-01-07