Barnhard Oscarsson

Barnhard Oscarsson
Barnhard Oscarsson
Barnhard Oscarsson
Barnhard Oscarsson
Barnhard Oscarsson
Barnhard Oscarsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971), vy över Skeppsholmen i Stockholm, signerad Oscarsson, olja på duk, 44,5 x 23 cm

353051

2016-01-07