bRICKA FAT TALLRIKAR

bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR
bRICKA FAT TALLRIKAR

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, FAT, 2 st, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal, längd/diameter 13-21 cm

1 tallrik med nagg och sprickor

353065

2016-01-07