Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, FAT, 2 st, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal, längd/diameter 13-21 cm
1 tallrik med nagg och sprickor
353065
2016-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här