Fat på benställning

Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT på fotställning, 1 par, glaserat porslin, Kina, 1800-tal, diameter 23 resp 26 cm, höjd ca 16 cm

Nagg

353086

2016-01-07