Japanskt svärd

Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVÄRD, Japan, 1800-talets slut, i ben med graverade figurscener, längd 55 cm

skador, del saknas

353101

2016-01-21