Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WAKIZASHI, mumei, 49,5 cm, troligen 1700-tal, montering med järntsuba, beslag i försilvrad koppar, saya i svart lack med försilvrade kopparbeslag
slitage,
353102
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här