Piranesi etsning

Piranesi etsning
Piranesi etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRANESI, 1700-tal, Veduta interna della Basilica di S. Pietro in Vaticano, etsning, ca 40x59 cm

Veck, smärre fläckar, ej 1700-tal, troligen 1800-tal

353114

2016-01-08