Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIRANESI, 1700-tal, Veduta interna della Basilica di S. Pietro in Vaticano, etsning, ca 40x59 cm
Veck, smärre fläckar, ej 1700-tal, troligen 1800-tal
353114
2016-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här