Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CH.CARLSSON (1900-tal): Ordförande Skytteförbundets Överstyrelse, signerad och daterad Ch.Carlsson 1933, olja på duk, 71x58 cm
Tryckskador
353130
2016-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här