Ch.Carlsson Skytteförbundet 1933

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CH.CARLSSON (1900-tal): Ordförande Skytteförbundets Överstyrelse, signerad och daterad Ch.Carlsson 1933, olja på duk, 71x58 cm

Tryckskador

353130

2016-01-08