Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GUSTAF THEODOR WALLÉN (1860-1948): Sydländsk figurstudie, ristad signatur G.T. Wallén, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x34 cm
Skador
353135
2016-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här