Gustaf Theodor Wallén

Gustaf Theodor Wallén
Gustaf Theodor Wallén
Gustaf Theodor Wallén
Gustaf Theodor Wallén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GUSTAF THEODOR WALLÉN (1860-1948): Sydländsk figurstudie, ristad signatur G.T. Wallén, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x34 cm

Skador

353135

2016-01-08