Sara Lundblad (1818-1902) olja på plåt
2016-01-08
353148
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SARA LUNDBLAD (1818-1902): Blomsterstilleben, signerad S.L, olja på plåt, ca 25x35 cm