Sara Lundblad (1818-1902) olja på plåt

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SARA LUNDBLAD (1818-1902): Blomsterstilleben, signerad S.L, olja på plåt, ca 25x35 cm

353148

2016-01-08