Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Le monde de la Bible", 1975, signerad, 36/50, litografi, ca 43x63 cm

353149

2016-01-08