Uno Vallman pastell

Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Påfågeln, signerad och daterad Uno Vallman 1959, pastell, 51x32 cm

353160

2016-01-08