Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGSKULPTUR, 1800-talets andra hälft, försilvrad metall, i form av hund, monterad på väggplatta, höjd ca 34, väggplattans mått 52x37 cm
Väggplattan med skador
353168
2016-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här