Soffgrupp 1920/30-tal

Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal
Soffgrupp 1920/30-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st., 1900-talets första hälft, soffan njurformad, beige klädsel, soffans längd 216 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

353173

2016-01-08