Målning 1915

Målning 1915
Målning 1915
Målning 1915
Målning 1915

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första del), "Interiör", otydlig signatur, daterad 1915, olja på pannå, 46x54 cm

353178

2016-01-08