Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1909): Stockholmsmotiv, Gustav Adolfs torg, ´´Minne från Gustaf Adolfs-festen den 9e Dec 1894´´, monogramsignerad FS, akvarell, ca 12,5x21 cm

353181

2016-02-05