Snusflaska bojan Kina

Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina
Snusflaska bojan Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKA, BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått,

Äldre spricka på livet av snusflaskan, äldre fotnagg på bojanen

353183

2016-01-08