Drott fickur i 14 k guld tema
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DROTT, herrfickur, 14 k guld, 1900-tal, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, verket märkt Drott, breguetspiral, ankargång, boett nr: 20441, diameter ca 50 mm, vikt ca 77 g
Slitage
353211
2016-01-08