Bore damarmbandsur 18 k guld
Closed
2016-01-08
353212
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORE, damarmbandsur, 18 k guld, innerboett och armband i 18 k guld, mekaniskt verk, 1930-tal, blånerade visare, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, diameter 24 mm, säkerhetskedja, total vikt ca 19 g
Glas med repor