Bore damarmbandsur 18 k guld

Bore damarmbandsur 18 k guld
Bore damarmbandsur 18 k guld
Bore damarmbandsur 18 k guld
Bore damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORE, damarmbandsur, 18 k guld, innerboett och armband i 18 k guld, mekaniskt verk, 1930-tal, blånerade visare, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, diameter 24 mm, säkerhetskedja, total vikt ca 19 g

Glas med repor

353212

2016-01-08