Laris Strunke

Laris Strunke
Laris Strunke
Laris Strunke
Laris Strunke
Laris Strunke
Laris Strunke

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): "Väg, vik och pir", signerad Laris Strunke, 1986, olja på duk, 101x139 cm

353221

2016-01-12