Birger Simonsson oljemålning

Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Ateljeinteriör, signerad, daterad a tergo 1925, olja på pannå, ca 45x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

353246

2016-01-11