Birger Berndtson gouache
2016-01-11
353248
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BERNDTSON (1890-1940): Stadsmotiv, signerad, olja på duk, 48x58 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg