Byrå rokoko
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanérad i flertalet träslag bl a valnöt, förgyllda bronsbeslag, kortsidor och skiva med parkettläggning, höjd ca 83, 122x58 cm, nyckel finns
Fanérskador, fanérbortfall, lagningar, torrsprickor
353252
2016-01-10