Pelare 1 par

Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par
Pelare 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PELARE, 1 par, 1900-tal, bemålade, lösa socklar, höjd ca 257+23 cm

Sprickor, slitage

353283

2016-01-10