Jörgen Fogelqvist litografi

Jörgen Fogelqvist litografi
Jörgen Fogelqvist litografi
Jörgen Fogelqvist litografi
Jörgen Fogelqvist litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad och daterad Jörgen Fogelqvist 70, litografi i 3 samramade delar, alla delar numrerade 109/110, 298x149 cm

353306

2016-01-09