Tennsoldater

Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TENNGJUTERIET MARS TENNFIGURER, bl a, 3 askar 1900-talets första del, silhuettfigurer

Skador

353309

2016-01-09