Kinesiska strykjärn

Kinesiska strykjärn
Kinesiska strykjärn
Kinesiska strykjärn
Kinesiska strykjärn
Kinesiska strykjärn
Kinesiska strykjärn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRYKJÄRN, 3 st, brons, Kina, 1800-tal, delvis genombruten dekor, längd ca 24-28 cm

Slitage, skador

353311

2016-01-09