Erik Jensen oljemålning

Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JENSEN (1908-1986): "Motiv från Saltsjö Duvnäs", signerad och daterad Jensen 63-64, olja på duk, ca 82x65 cm

Tryckskador från ram

353319

2016-01-09