Byst

Byst
Byst
Byst
Byst

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, föreställande Antinous, alabaster, inskription ANTINOO, höjd inklusive sockel ca 37 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre nagg, smärre slitage

353321

2016-01-13