Byst

Byst
Byst
Byst
Byst
Byst
Byst
Byst
Byst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRINAM NIAM, byst, föreställande flicka, alabaster, signerad Grinam Niam Paris, höjd 46 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

353322

2016-01-13