Bordsuppsats 1800-tal
Valmis
2016-01-13
353323
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BORDSUPPSATS, 3 dlr, 18/1900-tal, bordsur, prydnadskrukor, 1 par, Louis XVI-stil, förgylld metall, urtavla med romerska siffror, blom- och fågelmotiv, på förgyllda träsocklar, höjd inkl socklar 30 respektive 40 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Visst slitage