Sekretär 1900-talets mitt

Sekretär 1900-talets mitt
Sekretär 1900-talets mitt
Sekretär 1900-talets mitt
Sekretär 1900-talets mitt
Sekretär 1900-talets mitt
Sekretär 1900-talets mitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSEKRETÄR, med vitrinöverdel, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, beslag i patinerad metall, höjd ca 158, 84x52 cm, nycklar finns

Smärre ytskador

353371

2016-01-09