Piedestal
2016-01-09
353373
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, bonad björk, 1900-talets början, svärtade fotavslut, höjd ca 106 cm
Slitage, sprucken skiva