Dawid, ur serien P

Dawid, ur serien P
Dawid, ur serien P
Dawid, ur serien P
Dawid, ur serien P

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949): 1234-V ur serien "P", signerade och daterade på baksidan Dawid 1983. Upplaga 1/3. Kontaktkopierad gelatinsilverfotografi, ca 25 x 20 cm.

353377

2016-01-09