Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson, född 1949): 1234-V ur serien "P", signerade och daterade på baksidan Dawid 1983. Upplaga 1/3. Kontaktkopierad gelatinsilverfotografi, ca 25 x 20 cm.
353377
2016-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här