Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson, född 1949): M+M, signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 1990, AP. Gelatinsilverfotografi, 28 x 21 cm
UTSTÄLLD
Museum Folkwang, Essen 1993, samma motiv
353378
2016-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här