Björn DAWID Dawidsson, verktyg tång

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949): M+M, signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 1990, AP. Gelatinsilverfotografi, 28 x 21 cm
UTSTÄLLD
Museum Folkwang, Essen 1993, samma motiv

353378

2016-01-09