Axel Bengtsson blandteknik

Axel Bengtsson blandteknik
Axel Bengtsson blandteknik
Axel Bengtsson blandteknik
Axel Bengtsson blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): "Bröllopet", signerad och daterad A Bn -69, blandteknik, 45x32 cm

353380

2016-01-09